„Coaching z Krzysztofem  odmienił moja życie. Pomógł mi przezwyciężyć moje fizyczne, umysłowe i emocjonalne zahamowania. Poprowadził mnie za rękę w kierunku zdrowszego życia, którym się teraz cieszę, zadając mi pytania o moje nawyki i pomagając mi w procesie zmiany. Szczerze polecam Krzysztofa jeśli szukasz przewodnika i wsparcia.”
– Barbara Dobosz, architekt wnętrz

„Kiedy poznałem Krzysztofa moje życie było   jak bezładna układanka. Paradoksalnie byłem doskonale zorganizowanym prymusem, podejmującym się niezliczonych zadań, ale wszystko było poza moją kontrolą i nie mogłem sobie z tym poradzić.”
– Paweł Kraszewski, informatyk

„Jego zdolność postrzegania siebie i innych bez oceniania jest bardzo pokrzepiająca. A dodaj do tego jego nadzwyczajną cierpliwość i ciepłe poczucie humoru, wtedy wiesz, że rozmawiasz z osobą całkowicie godną zaufania.”
– Barbara Zielińska, dyrektor ds. sprzedaży w firmie farmaceutycznej

„Krzysztof jest charyzmatycznym, troskliwym, znającym się na rzeczy mentorem. Jego rady, i te na piśmie, i te przekazane w bezpośrednich rozmowach były dla mnie bezcenne i pomogły mi w moim osobistym rozwoju. Krzysztof ma pełną świadomość tego, jak funkcjonuje się w świecie rzeczywistym. Jako mentor jest zdolny do pełnej analizy sytuacji i proponuje jasny, wykonalny plan, który pozwala na przystąpienie do realizacji Twoich celów.”
Dawid Malicki, dyrektor w branży MLM

„Krzysztof jest jedną z wybitniejszych osób, jakie spotkałem w swoim życiu. Jest wyjątkowo wnikliwy w rozumieniu, co sprawia, że ludzie biorą się za siebie.”
– Adam Frąckiewicz, doradca ubezpieczeniowy

„Krzysztof jest taką osobą, którą chciałoby się mieć za najlepszego przyjaciela- jest autentyczny, mądry, a jednocześnie mocno stąpa po ziemi. Rozumie jak działa umysł i dostarcza przydatnych narzędzi pomagających w przekształceniu samoograniczających cię przekonań i nawyków myślenia.”
– Milena Zbych, zawodniczka fitness

„ Pierwsza rzecz jaką zauważyłem w Krzysztofie, to to jaki jest  szczęśliwy. Zrozumiałem jak bardzo mi brakuje takiego poczucia szczęścia. Krzysztof pomógł mi  skoncentrować się, zbudować granice i wyznaczyć realistyczne cele. Jego program coachingowy pomógł mi odnaleźć szczęście, które uznałem za utracone na zawsze. Dowiedziałem się, że zasługuję na życie moich marzeń. To doświadczenie odmieniło moje życie na lepsze już na zawsze. Zawsze będę za to wdzięczny!”
– Adam Zalewski, HR menadżer

„Krzysztof daje narzędzia, które pozwalają ci dotrzeć do prawdziwego siebie i do Twoich najgłębiej ukrytych pasji. Pokazuje ci jak połączyć twoje podstawowe wartości z tym co cię najbardziej pasjonuje i  jak  wprowadzić twoja wizję szczęścia i spełnienia do rzeczywistości.”
– Marcelina Poleś, właścicielka restauracji

„Krzysztof jest bardzo profesjonalny i etyczny w swoich działaniach. To radość  z nim pracować.
Umożliwił mi głębsze zrozumienie tego kim jestem i pomógł mi się rozwinąć w pełnowartościową osobę. Dostałem od niego strategie, które pozwoliły mi wypłynąć na powierzchnię. Nie znam nikogo, kto lepiej od tego człowieka potrafiłby ci pokazać jak zmienić swoje przekonania.”
– Piotr Słomczyński, menedżer w agencji reklamowej

„Poznałem Krzysztofa w największym kryzysie swojego życia. Ja nie widziałem przed sobą światła, a  on mi je wskazał. Potrafi zadawać takie pytania, które krążą w twojej głowie aż do następnej sesji. W kontaktach z innymi łapię się na tym, że cytuję jego rozsądne słowa. Dał mi narzędzia do znalezienia nowego, obiecującego, pasjonującego kierunku w życiu.”
– Zbyszek Nowak, dyrektor oddziału banku

„Dzięki Krzysztofowi nie tylko znalazłam niezwykłą siłę do kontynuowania mojej kariery nauczycielskiej, ale przy tym radość i śmiech i spokój w decyzjach osobistych. Ciągle wpływa na moje życie dzięki wnikliwości i kreatywności , której mnie nauczył. Myślę, że jest godny polecenia dla każdego, kto chce od niego otrzymać inspirację do lepszego życia.”
– Marlena Nycz, nauczycielka akademicka

„Dzięki sesjom z Krzysztofem poczułam w sobie dociekliwość, spokój i  siłę. Czułam, że jestem w kontakcie z opanowaną i bardzo troskliwą osobą”
– Ewa Ptak, prezes w firmie Własna Firma

Dobrym rozwiązaniem na drodze do zmiany jest zatrudnienie coacha.
Jeśli chcesz się przekonać czy potrzebujesz coacha, to pobierz darmowego E-booka http://bit.ly/Iwuk0o

i/lub wejdź na moją stronę dotyczącą coachingu
http://www.coachingskype.com.pl/ .

Zapraszam Cię również na bezpłatną sesję konsultacyjną (jeśli jeszcze nie skorzystałeś/aś) i omówimy twoją sytuację.
Kliknij w link i wybierz dogodny dla siebie trening http://bit.ly/1iWxJW8