Jak rozmawiać z mężczyzną?

Wszyscy wiemy, że są rzeczy, których nie robimy, ponieważ są po prostu niebezpieczne.

Wiadomo, że nie należy uśmiechać się do goryla. Dla niego jest to zachowanie agresywne. Widząc Twoje białe zęby, goryl kojarzy je z pełną przemocy siłą i w ten sposób narażasz się na atak z jego strony.

Nie uciekaj przed niedźwiedziem. Dla niedźwiedzia oznacza to, że jesteś jego zdobyczą. Kiedy wszystko w Tobie krzyczy „uciekaj” i zaczynasz biec – dla niego jest to znak, że należy Cię złapać. Prawdopodobnie przegrasz ten wyścig.

Panie, nie proście mężczyzn o rozmowę. Słowa: „Kochanie, muszę z Tobą porozmawiać” dla wielu mężczyzn są jedną z najbardziej bolesnych rzeczy, jakie mogą usłyszeć. Wielu mężczyzn tłumaczy te słowa na swój męski język i oznaczają: „ Znów coś schrzaniłeś, masz kłopoty” i zwykle nie wiedzą nawet dlaczego, kobieta jest zdenerwowana.

Jeśli nawet mężczyzna nie pobiegł natychmiast w stronę drzwi, gwarantuję Ci, że robi to w swojej głowie.

Lepiej unikać tego typu próśb.

Nie mówię, że nie należy rozmawiać z mężczyzną, tak samo jak nie twierdzę, że nigdy nie wolno patrzeć na goryle czy niedźwiedzie. Są jednak sposoby, by zrobić to tak, by otrzymać to, co chcemy.

Kiedy chcesz porozmawiać ze swoim partnerem, spróbuj zacząć w ten sposób: „Kochanie, potrzebuję pomocy z czymś, czy możemy porozmawiać o tym dziś wieczorem około 19? Zajmie nam to około 15 minut i bardzo zależy mi na Twoim zdaniu w tej kwestii.” Ta prosta zmiana zrobi wielką różnicę dla mężczyzny:

Pozwoli mu poczuć się docenionym (tłumaczenie: jest to uczucie, które kobiety nazywają miłością)

 Sprawi to, ze będzie chciał zostać zamiast uciec od Ciebie.

To daje mu logiczny plan i ramy czasowe, więc nie czuje się tak jakby miał znosić męczarnie całą noc, usiłując przetworzyć i zrozumieć Twoje uczucia.

Ponieważ wyznaczone zostały ramy czasowe będzie obecny i skupiony na tym, co mówisz.

Naprawdę możesz otrzymać miłość, jakiej pragniesz od swojego partnera. Wystarczy, że zrozumiesz, że jest on mężczyzną …