Warszawa20. 09. 2017

Jak Skuteczniej Niż Dotychczas Realizować Swoje Marzenia i Cele Zawodowe  Nie Tracąc Czasu i Pieniędzy Na Nie Efektywne Metody

.
Jak myślisz, ile z planów, które ciągle odkładasz na później mógłbyś zrealizować, gdybyś miał wsparcie doświadczonego coacha, który codziennie pomaga innym
osiągać zaplanowane cele?


Witaj. Nazywam się Krzysztof Jankowski i mogę pomóc także Tobie w realizacji celów i postanowień. Mam dla Ciebie propozycję, dzięki której znajdziesz drogę do sukcesów osobistych i zawodowych.
Przygotowałem dla Ciebie kurs, podczas którego wypracujesz własną Strategię Realizacji Celów.Jeżeli materiały, które ode mnie otrzymujesz są dla Ciebie inspiracją, to zapraszam do dalszej współpracy.

2013-11-04_2118 - Kopia

Jesteś przytłoczony własnym życiem?

Czy Twoje życie codzienne jest często zbyt stresujące, chaotyczne i przytłaczające?
Czujesz, że potrzebujesz spokojniejszego życia?
Chciałbyś pracować i robić rzeczy w prostszy i mądrzejszy sposób, tak byś miał więcej czasu i energii dla siebie, a to, co robisz stało się bardziej wartościowe?
Chciałbyś wydawać swoje pieniądze w sposób bardziej świadomy na to, czego naprawdę potrzebujesz, nie tracąc ich pod wpływem impulsów?
Chcesz żyć prostszym życiem, ale jeszcze nigdy nie zebrałeś się w sobie i nie zrobiłeś nic w kierunku spełnienia swoich marzeń?
Nie jesteś sam. Wielu z nas jest lub było w pułapce odkładania na później, marzeń na jawie lub po prostu nie wiedzieli, co zrobić, by ich życie stało się  prostsze i przyjemniejsze.
Aby coś zmienić należy podjąć działanie krok po kroku.
Należy znać techniki, otrzymać wskazówki, które sprawią, że będzie nam łatwiej podjąć działanie.

Nadszedł czas na zmiany.
Proponuję Ci indywidualną pomoc w wypracowaniu własnej Strategii Realizacji Celów, z którą uda Ci się wreszcie urzeczywistnić swoje plany i marzenia. Pozbędziesz się ograniczeń i lęków, nauczysz się konsekwencji w dążeniu do celu.
Jak tego dokonać? Otóż...

Znajdziesz Swoją Wewnętrzną Motywację i Poznasz Metody Dzięki Którym Będziesz z Przyjemnością Realizował Swoje Cele.

Chcieć coś zrobić a zmotywować się do działania, to dwie różne rzeczy. Jaka więc jest różnica między tymi, którzy rok po roku nie osiągają swoich celów, a tymi, którzy przechodzą od jednego zrealizowanego celu do drugiego? Często jest to ich motywacja własna - siła, która popycha do osiągania, produkowania, rozwijania i posuwania się naprzód.

Nie każdy rodzi się człowiekiem sukcesu. Niejeden został nim dopiero, kiedy nauczył się znajdować wewnętrzną motywację do działania, określać i realizować założone cele. Wszystko ostatecznie zależy od Ciebie, ale sprawdzone metody pozwolą Ci uwolnić się od ograniczeń,  osiągnąć właściwy poziom motywacji poprzez wzmocnienie wewnętrznych zasobów. Tylko posiadając odpowiednią motywację będziesz się uczył i rozwijał bez względu na sytuację. Dlatego jest to podstawowe narzędzie do realizacji celów, spełniania marzeń i osiągania sukcesów w tej podróży, którą jest życie.

Skorzystasz z mojego doświadczenia
Od ponad 20 lat pomagam ludziom w realizacji celów sportowych, osobistych i zawodowych. Jestem psychologiem, coachem oraz trenerem szkoleń. Jako trener personalny wielokrotnie pomagałem w osiąganiu celów osobistych znanym osobom ze świata filmu, sztuki, kultury, polityki i show biznesu.
Wyznaczanie celów odgrywało istotną rolę także w moim życiu, szczególnie na początku mojej działalności zawodowej. Dawało mi znaczącą przewagę nad innymi osobami przed trzydziestką. Jasno sprecyzowane cele pozwoliły mi na realizację wielu zmian osobistych oraz pomysłów biznesowych. Również wielu
moich klientów, stosując polecane przeze mnie metody, osiągnęło spektakularne efekty.
Określanie celów oraz znajdowanie motywacji do ich realizacji uważam za jedną z najważniejszych życiowych umiejętności, dlatego staram się przekazać wiedzę na ten temat innym podczas szkoleń i treningów. Tak powstał pomysł na szkolenie Strategia Realizacji Celów, na które serdecznie Cię zapraszam.

Proponuję ci indywidualny coaching i mentoring
Zdecydowanie najlepszym i najbardziej skutecznym sposobem tworzenia pozytywnych zmian i pomocy w realizacji celów jest kontakt jeden na jeden, czyli coaching i mentoring. To dlatego, że tylko w takiej formule otrzymujesz 100% indywidualnej pomocy, precyzyjnie dostosowanej do Twoich własnych potrzeb. Wszystkie działania ukierunkowane są tylko i wyłącznie na realizację Twojego celu.
Z moich obserwacji rynku szkoleniowego online wynika, że ilość materiałów szkoleniowych i wiedzy w nich zawartej, które szkoleniowcy proponują, po prostu przytłacza. Niektórzy trenerzy proponują nawet 70 filmów do samodzielnego „przerobienia” w jednym szkoleniu! Nie sposób tego ogarnąć i samemu przez to przebrnąć. Zamiast dzięki szkoleniu zrealizować swój cel, jeszcze bardziej można pogrążyć się w poczuciu braku sprawczości i bezradności.

.

Wybierz Jeden z Trzech Pakietów

Pakiety SILVER, GOLD i PLATINUM powstały z myślą o różnych potrzebach. Różnią się czasem trwania, intensywnością, ilością konsultacji, ćwiczeń, stosowanych metod, aby każdy mógł nauczyć się realizować cele i osiągać sukcesy osobiste oraz zawodowe w oparciu o własne zasoby, wartości i wewnętrzną motywację.

Nauczysz się prawidłowo formułować cele i zarządzać nimi na każdym etapie

W każdym z pakietów podstawą jest Formularz Celu i Arkusze Diagnostyczne. Opracowałem Formularz Celu, który jest bazą tego szkolenia. Od niego zaczynam pracę z każdym klientem. Zawarłem w nim szereg „mocnych pytań” coachingowych, dzięki którym i mojej pomocy:

 • 1

  Bardzo precyzyjnie określisz swój cel

 • 2

  Określisz jaką on ma dla ciebie wartość i na ile jest on realistyczny na dany moment

 • 3

  Odkryjesz wewnętrzne motywatory

 • 4

  Określisz jaką on ma dla ciebie wartość i na ile jest on realistyczny na dany moment

 • 5

  Odkryjesz wewnętrzne motywatory

 • 6

  Określisz zasoby, które już masz oraz te których Ci brakuje aby zrealizować ten cel

 • 7

  Stworzysz bardzo precyzyjny plan działania oraz przygotujesz plan awaryjny

 • 8

  Ustalisz osoby, które mogą Ci pomóc na drodze do celu

Ilość pakietów jest niestety ograniczona, ponieważ przy takiej formule szkolenie wymaga to mojego osobistego zaangażowania oraz odpowiedniej ilości czasu poświęconej każdemu z osobna. Dlatego mogę przyjąć tylko określoną liczbę osób w danym czasie, aby efekty były w pełni satysfakcjonujące.

Arkusze Diagnostyczne, które są drugim podstawowym narzędziem Strategii Realizacji Celów, pozwolą Ci ustalić stan osobistych zasobów oraz poszerzyć obszar wiedzy o sobie samym, a w szczególności

 • 1

  Poznasz swoje słabe i mocne strony oraz szanse i zagrożenia w kontekście realizowanego celu

 • 2

  Zobaczysz jak bardzo jesteś zmotywowany

 • 3

  Przekonasz się czy jesteś wewnątrz czy zewnątrzsterowny

 • 4

  Ustalisz jak dobrze zarządzasz sobą w czasie

 • 5

  Sprawdzisz jak silny jest Twój lęk przed porażką

 • 6

  Zmierzysz się z ograniczającymi przekonaniami

 • 7

  Ustalisz swoje wartości pomocne w realizacji celu

 • 8

  Przekonasz się na ile jesteś pewny siebie

 • 7

  Ustalisz swoje wartości pomocne w realizacji celu

 • 8

  Przekonasz się na ile jesteś pewny siebie

 • 11

  Ustalisz jak bardzo jesteś kreatywny

 • 12

  Sprawdzisz dlaczego odkładasz działania

To w jaki sposób zmierzasz do celu, determinuje czy i w jakim tempie do niego dotrzesz. Szybciej nie zawsze znaczy lepiej. Bardzo ważne jest sprawdzenie siebie z czym startujesz do konkretnego zadania.

Po tym kursie  będziesz:

• W i e d z i a ł, jaki jest twój cel.
• R o z u m i a ł – dlaczego on jest ważny.
• C h c i a ł go zrealizować.
• C z u ł się uszanowany, wartościowy i silny.
• O d k r y j e s z, w jaki sposób myślisz  i działasz.
• W i e d z i a ł, co potrafisz, a czego chcesz się nauczyć.
• M i a ł plan działania osadzony w czasie.

„Zawsze podchodziłem z lekkim uśmiechem do trenerów osobistych, wszelkiego rodzaju szkoleń z tego zakresu itp. Pan jednak odmienił moje podejście do tego tematu, z każdym filmikiem  czy publikacją na fb, nabieram większej wiary w swoje możliwości zaczynam wierzyć że da się osiągnąć więcej niż do tej pory.”
Szymon
„Czegoś takiego właśnie szukałem.
... O niektóre rzeczy nie podejrzewałem się – jak np. o wewnętrznego krytyka – wiedziałem, że jest ale nie wiedziałem, że aż tak silny. Według mnie świadomość jest połową drogi do sukcesu”
.
Marcin
„Dziękuję. Mam co nieco za sobą i jestem pod wrażeniem tego co robisz. Ja cały czas staram się rozwijać i byłam na wielu szkoleniach, czytałam wiele książek motywacyjnych i słuchałam wielu płyt ale Ty naprawdę jesteś dobry w tym co robisz. Cudowne jest to, że teraz mówi się o celach, ich realizacji i o strachu, który potrafi być wręcz mdły.
Młodzi, i nie tylko,  powinni garściami czerpać informacje, które przekazujesz.
Jeszcze raz dziękuję i oczywiście serdecznie pozdrawiam.”
Ania
„Stałem się fanem twoich szkoleń. Mam już plan na ten tydzień: każdego dnia będę planował cele, rozbijał je na mniejsze (małymi kroczkami do tych wielkich celów), następnie cyzelował i ulepszał, a potem wstawiał terminy. Marzenia terminy realizacji = plan. Czyż nie tak?”
Bogdan
„Zadziwia mnie, jak prostymi słowami można opisać różnorakie negatywne stany, w które często popadamy. Dopiero, kiedy ktoś określi je konkretnymi sformułowaniami i nada im nazwy, uświadamiamy sobie, co się właściwie z nami dzieje i że jest to problem, który można rozwiązać. Myślę, że wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy i ciągle kręci się w kółko, będąc przekonanym, że nie ma wyjścia z sytuacji. A to tylko pozory.” 

 
Aga
„Cóż tu więcej pisać, esencja w pigułce, bez zbędnych ozdobników. Same konkrety i na temat. Każdy komu zależy na ruszeniu z miejsca w kierunku swojego celu powinien zapoznać się z tym krótkim i skutecznym kursem. Szczerze polecam.”
Jacek

PAKIET  SILVER - JEŚLI POTRZEBUJESZ POMOCY NA STARCIE ZE SWOIM WAŻNYM CELEM

.

Co otrzymujesz w pakiecie SILVER?

Formularz Celu w PDF

- bardzo precyzyjnie określisz swój cel
- odkryjesz wewnętrzne motywatory
- stworzysz bardzo precyzyjny plan działania.

Arkusze diagnostyczne w PDF

- poznasz swoje słabe i mocne strony oraz szanse i zagrożenia
- ustalisz swoje wartości pomocne w realizacji celów
- ustalisz jak dobrze zarządzasz sobą w czasie.

3 godzinne konsultacje przez Skype. (3x60 minut) w pierwszym miesiącu po wykupieniu pakietu.
(Regularna cena za jedną sesję zaczyna się od 250 zł)

2 konsultacje drogą mailową.

Wartość pakietu 1000 zł

Cena dla Ciebie  497        

KLIKNIJ TUTAJ ABY ODEBRAĆ DOSTĘP DO KURSU ONLINEUWAGA! ILOŚĆ PAKIETÓW OGRANICZONA DO 30 SZTUK. KUP SWÓJ PAKIET TERAZ!

 


PAKIET GOLD LUB PLATINUM - JEŚLI POTRZEBUJESZ STAŁEGO WSPARCIA I MONITORINGU

.

Co otrzymujesz w pakiecie GOLD?

Formularz Celu w PDF
- bardzo precyzyjnie określisz swój cel
- odkryjesz wewnętrzne motywatory
- stworzysz bardzo precyzyjny plan działania

Arkusze diagnostyczne w PDF
- poznasz swoje słabe i mocne strony oraz szanse i zagrożenia
- ustalisz swoje wartości pomocne w realizacji celów
- ustalisz jak dobrze zarządzasz sobą w czasie

8 godzinnych konsultacji przez Skype. (8x60 minut) w ciągu 2 miesiącu po wykupieniu pakietu. (Regularna cena za jedną sesję zaczyna się od 250 zł)

4 Konsultacje drogą mailową.

Dostaniesz rozwiązanie dzięki któremu zrealizujesz swój ważny cel w ciągu miesiąca.

Opracujemy Twoją Osobistą Strategię Realizacji Celu

Pomogę Ci stworzyć plan rytuałów, które w znaczącym stopniu przyczynią się do realizacji Twojego celu.

Wartość pakietu 2000 zł

Cena dla Ciebie 997                 

KLIKNIJ TUTAJ ABY ODEBRAĆ DOSTĘP DO KURSU ONLINEUWAGA! ILOŚĆ PAKIETÓW OGRANICZONA DO 20 SZTUK. KUP SWÓJ PAKIET TERAZ!

.

Co otrzymujesz w pakiecie PLATINUM?

Formularz Celu w PDF
- bardzo precyzyjnie określisz swój cel
- odkryjesz wewnętrzne motywatory
- stworzysz bardzo precyzyjny plan działania

Arkusze diagnostyczne w PDF
- poznasz swoje słabe i mocne strony oraz szanse i zagrożenia
- ustalisz swoje wartości pomocne w realizacji celów
- ustalisz jak dobrze zarządzasz sobą w czasie

12 godzinnych konsultacji przez Skype. (12x60 minut) w ciągu trzech miesięcy po wykupieniu pakietu. (Regularna cena za jedną sesję zaczyna się od 250 zł)

6 Konsultacji drogą mailową.

Dostaniesz rozwiązanie dzięki któremu zrealizujesz swój ważny cel w ciągu dwóch miesięcy.

Opracujemy Twoją Osobistą Strategię Realizacji Celu.

Pomogę Ci stworzyć plan rytuałów, które w znaczącym stopniu przyczynią się do realizacji Twojego celu.

Wartość pakietu 4000 zł

Cena dla Ciebie  1997

KLIKNIJ TUTAJ ABY ODEBRAĆ DOSTĘP DO KURSU ONLINEUWAGA! ILOŚĆ PAKIETÓW OGRANICZONA DO 10 SZTUK. KUP SWÓJ PAKIET TERAZ!

  Gwarancja Satysfakcji

  Jeśli w ciągu 7 dni po zakupieniu szkolenia uznasz, że nie spełnia ono Twoich oczekiwań, to zwrócę Ci pieniądze.

  Jeśli masz wątpliwości który pakiet wybrać,
  to  zadzwoń do mnie i zadaj mi dodatkowe pytania
  696 979 615, lub zapisz się na darmową
  konsultacje na skype (prawy dolny róg strony).

  Strategia Realizacji Celów uaktywni Twoje zasoby

  Proaktywność  Autentyczność Sumienność Jasność umysłu Asertywność

  Podejmij teraz najlepszą dla siebie decyzję i zapisz się na kurs klikając przy wybranym pakiecie.