Wizualizuj czegokolwiek pragniesz i obserwuj jak Twoje marzenia się spełniają

Nowatorskie rozwiązanie

W ostatnim czasie pojawiło się na rynku narzędzie (aplikacja) pomagające wcielać w życie koncepcję – „Postępować tak, jak gdyby…”. Jest to „program spełniający marzenia”

The Secret: Wizualizuj Czegokolwiek Pragniesz i Obserwuj Jak Twoje Marzenia się Spełniają.

Program ten tworzy za Ciebie wizualizacje i filmy motywacyjne. W kilka minut możesz stworzyć własne video dopasowane do Ciebie jak suknia albo garnitur szyty na miarę. Sam dobierasz obrazy, (symbole) Twojego celu ( marzenia), a resztę tworzy za Ciebie ten program.

Całość oparta jest na metodzie visual motor rehearsal opracowanej przez Denisa Waitley’a. Jest to metodzie stosowana w NASA i używana również przez amerykańskich olimpijczyków. Używał jej również Adam Małysz. Została mocno spopularyzowana przez książkę i film The Secret.

W wielkim skrócie jest to realizacja tak zwanego prawa przyciągania.

Czyli to na czym się skupiasz tego, masz więcej. Wygląda prosto, ale jest to potężne narzędzie.

Dzięki aplikacji The Secret możesz tworzyć dowolną ilość filmów pomagających Ci tworzyć Twoje osobiste wizualizacje, a odtwarzając je tak często jak tylko to możliwe będziesz działał na zasadzie „tak jak gdyby” i w kosmicznym tempie przybliżysz się do upragnionego celu. Zobcz poniżej jakie to proste.

Wizualizacja – od obrazu poprzez działanie – do spełnienia

Współczesne badania funkcjonowania mózgu i przebiegu procesów myślenia ukazują, że większość z nas wykorzystuje jedynie znikomą część własnych możliwości umysłowych. Ta psychologiczne marnotrawstwo spowodowane jest lękiem: przed niepowodzeniem, odrzuceniem, kolejnym cierpieniem. Brak konkretnej wiedzy na temat funkcjonowania  naszego umysłu i rozwoju osobowego również odgrywa tu niebagatelna rolę. Z pomocą przychodzi nam trening wyobrażeniowy zwany często wizualizacją.

Pewna indiańska opowieść znakomicie ilustruje proces percepcji.

Żył kiedyś młody wojownik, który zabrał z gniazda orle jajo i umieścił je w kurniku. Kiedy nadszedł czas i jajo pękło, wydostało się z niego orle pisklę, które rosło wraz z kurczętami, dziobiąc jak i ono ziarno. Pewnego dnia wpatrzone w niebo spostrzegło nad sobą szybującego orła. Poczuło drżenie własnych skrzydeł i rzekło do jednego z kurcząt: :”Jakże chciałbym robić to samo”. :Nie bądź głupi- odpowiedział kurczak –„ tylko orzeł może latać tak wysoko.” Zawstydzony własnymi pragnieniami młody orzeł powrócił do drapania w piachu i nigdy więcej nie zakwestionował już miejsca, które we własnym mniemaniu, otrzymał na tej ziemi.

Wyobraź sobie, że mały orzeł odmawia komukolwiek innemu niż on sam prawa do określania jego potencjału. Przyjmij, że dostrzegł swoje wyjątkowe zdolności i wyzwolił się, rozłożył swe potężne skrzydła i uniósł się ponad te wszystkie kurczaki, które odmówiły mu uznania jego prawdziwej tożsamości. Wyobraź sobie jak by się czuł, gdyby choć raz, pierwszy raz wziął na siebie odpowiedzialność za własny los.

„Postępować tak, jak gdyby…” to niezbędny etap zanim staniemy się takim, jakimi naprawdę chcemy być. Uniesienie się w górę, latanie poprzedza długi okres nauki, długi okres ”tak jakby”. W pewnym sensie na drodze do: „stawania się”, bycia sobą w pełni, zawsze pojawia się czas prób. Ten czas możesz zdecydowanie skrócić, a trening wyobrażeniowy bardzo w tym pomaga.

Poświęć 3 minuty i zobacz, jak prosto i szybko możesz tworzyć osobiste wizualizacje.

Kliknij i wejdź w posiadanie programu, który ułatwi Ci realizację celów.

http://bit.ly/PbW1IZ